Active Camp – sposób na aktywny wypoczynek!Active Camp – sposób na aktywny wypoczynek!

Brakuje Ci energii? Chcesz wrócić do formy na wiosnę, zadbać o swoją kondycję i spędzić czas blisko natury? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Active Camp w Notera Hotel SPA!

4 korzyści z pobytu Active Camp

Pobyt Active Camp to propozycja, która powstała w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania i potrzeby naszych Gości. Ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian w Polsce i na świecie. Każdy z nas tęskni za bliskością przyrody, wypoczynkiem na świeżym powietrzu i możliwością aktywnego spędzenia czasu.


Po pierwsze… aktywny wypoczynek!

Active Camp to program dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i szybki powrót do formy. Wyprawa rowerowa z trenerem w Bory Tucholskie, jogging, a może Nordic Walking? Wybierz najlepszą formę ruchu dla siebie.

Po drugie…. bliskość natury!

Czy wiesz, że Notera Hotel SPA zlokalizowany jest w Borach Tucholskich nad brzegiem Jeziora Charzykowskiego? Tu każdego dnia możesz obserwować przyrodę budzącą się do życia, cieszyć się zapachem lasu i podziwiać najpiękniejsze zachody słońca.

Po trzecie… doskonała, zbilansowana dieta!

Czy znasz powiedzenie, jesteś tym co jesz? Wiemy jak ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta. Podczas pobytu proponujemy Ci pełne witamin i mikroelementów koktajle odżywcze i wzmacniające organizm. Specjalnie skomponowane menu i 2 litry wody dziennie pozwolą CI wzmocnić odporność i rozkręcić metabolizm.

Po czwarte… relaks!

Zacznij dzień pozytywnie! Codziennie proponujemy Ci poranną gimnastykę medytacyjną z ćwiczeniami oddechowymi. A może wolisz jogę na tarasie z widokiem na jezioro? Do tego błogi relaks w Strefie SPA – basen, sauna fińska, łaźnia parowa, sauna infrared i jacuzzi i naszą autorską terapię 4 REST kojącą zmysły w Strefie Poza Stresem VIP.

U nas odzyskasz radość życia, zadbasz o kondycję i spędzisz czas blisko natury.

Czy może być lepiej?

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!
tel.+48 52 336 06 00
e-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X