Aktywne wakacje nad jeziorem

Aktywne wakacje nad jeziorem

Jesteś wielbicielem aktywnego wypoczynku? Wakacje w Notera Hotel SPA to moc atrakcji na świeżym powietrzu! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Jogging nad jeziorem

Chcesz utrzymać lub poprawić kondycję fizyczną? Zacznij dzień porannym joggingiem i ciesz się widokiem jeziora. Jogging to bieg nieprzekraczający prędkości 9 km na godzinę. Taka prędkość pozwala na optymalną pracę mięśni, i spalanie tkanki tłuszczowej. Dlaczego warto uprawiać jogging? To forma aktywności, która wpływa na ogólną sprawność organizmu, wzmacnia mięśnie nóg i przyspiesza metabolizm.

Pływanie na deskach SUP

Czy próbowałeś kiedyś pływania na deskach SUP? Można na nich nie tylko pływać w pozycji siedzącej, klęczącej, leżącej, ale także przeprowadzić trening aerobowy czy jogę. Pływając na desce SUP możesz podziwiać cudowne widoki, rozpościerające się przed Tobą. Podczas pływania na desce SUP stymulowane są do pracy mięśnie całego organizmu, w tym tak ważne dla prawidłowego funkcjonowania, mięśnie głębokie – głównie nóg, które stabilizują całą pozycję ciała. Przy ruchu wiosłem zaczyna pracować również górna część mięśni naszego organizmu, w tym mięśnie obręczy barkowej, klatki piersiowej, pleców, rąk i brzucha. Czy wiesz, że podczas treningu interwałowego na desce SUP można spalić nawet do 1200 kcal w ciągu godziny?

Wyprawy rowerowe w Bory Tucholskie

Wolisz rower? Doskonale trafiłeś! Kaszubska Marszruta to system szlaków rowerowych zlokalizowanych na terenie powiatu chojnickiego, w sąsiedztwie Notera Hotel SPA. Trasy te zostały zaprojektowane tak, by zachęcać do aktywnego wypoczynku całe rodziny. Podczas wyprawy można odkrywać prawdziwe bogactwo przyrody. Jeziora lobeliowe, torfowiska, bór bagienny, dąb Bartuś, czy wyłuszczarnia szyszek w Klosnowie to tylko niektóre z nich. Do wyboru są szlaki o zróżnicowanym stopniu trudności. Przed Tobą blisko 165 km tras i ścieżek rowerowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Nie chcesz zabierać swojego roweru? Nie martw się! W Notera Hotel SPA możesz wypożyczyć rower na miejscu i odkrywać piękno przyrody.


Rodzinny turniej waterpolo na basenie

Wolisz pływać w basenie? Weź udział w rodzinnym turnieju waterpolo i baw się z całą rodziną! Waterpolo to aktywność, która powstała w Anglii. Gra w piłkę wodną  uczy pracy zespołowej i myślenia taktycznego. Polecamy!

Kajaki, rowery wodne i motorówki

Chcesz spędzić dzień na wodzie? Wypożycz kajak, motorówkę lub rower wodny! Czy wiesz, że Jezioro Charzykowskie jest drugim pod względem wielkości zbiornikiem wodnym na terenie Borów Tucholskich? Jest to przepływowe jezioro rynnowe, o powierzchni 1363,8 ha i maksymalnej głębokości 30,5 m. Przez północną część Jeziora Charzykowskiego przepływa rzeka Brda. Niewątpliwą atrakcją są dwie wyspy – Wyspa Miłości (nazywana Wyspą Miłości dla Początkujących) i Wyspa Bachorska (nazywana Wyspą Miłości dla Zaawansowanych), a brzegi jeziora zamieszkiwane są przez żurawie, czaple, kormorany i perkozy. W jeziorze żyją liczne gatunki ryb, na czele z sielawą.

Nie czekaj do ostatniej chwili – zrób rezerwację na rodzinne wakacje w Borach Tucholskich już dziś i ciesz się wspaniałym wypoczynkiem!

Skontaktuj się z nami:
tel. +48 52 336 06 00
E-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X