Gwarancja najniższej ceny

Notera Hotel SPA to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Bogata oferta atrakcji dodatkowych to gwarancja udanego wypoczynku dla całej rodziny. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, by zapewnić Tobie i Twoim dzieciom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych – w Notera Hotel SPA zapewniamy beztroski wypoczynek dla całej rodziny!

Pokój zabaw

W Notera Hotel SPA stawiamy na doskonałą zabawę z elementami edukacyjnymi. Przestrzeń dla dzieci została starannie zaprojektowana, by zapewnić komfort i spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. W pokoju zabaw znajdziecie zabawki i gry edukacyjne, zabawki sensoryczne i interaktywną podłogę edukacyjną – wszystko dostosowane do różnych grup wiekowych. Wykwalifikowani animatorzy zapewnią ciekawy program zajęć artystycznych i integracyjnych.

W Chillout Lounge dostępne są gry planszowe dla całej rodziny, a  gra w kręgle, bilard lub na konsoli Playstation pozwolą Wam cieszyć się wspólnymi, beztroskimi chwilami.

Zapoznaj się z regulaminem obowiązującym w pokoju zabaw.

Plac zabaw

Na terenie Notera Hotel SPA został przygotowany plac zabaw. Przy projektowaniu przestrzeni dla dzieci wykorzystaliśmy ukształtowanie terenu, roślinność i naturalne materiały. Dodatkową atrakcją jest ścieżka sensoryczna. Zróżnicowana powierzchnia pozwala na odkrywanie różnych faktur i pobudzenie zmysłu dotyku.

Nowość! Interaktywna gra „w krainie noterlandii”

To interaktywna gra hotelowa”W Krainie Noterlandii” stworzona specjalnie dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy rozgrywki poruszając się po hotelu oraz korzystając z kontrolera w formie różdżki rozpoznającej gesty rozwiązują zagadki, poszukują interaktywnych przedmiotów fabularnych i uczą się na temat ekosystemu lasu oraz natury. A dzięki wykorzystaniu najnowszej, innowacyjnej technologii interaktywnych scenografii MAGLY GAME, Kraina Noterlandii umożliwia niespotykany do tej pory nowy rodzaj doświadczenia, w którym uczestnicy poczują że magia naprawdę istnieje a oni są głównymi bohaterami rozpoczynającymi spektakularną przygodę.
Możecie grać całymi rodzinami i zdobywać legendarne medaliony Noterlandii!

Atrakcja dodatkowo płatna – 69 PLN od osoby.

Strefa Kreatywności

Pobudzamy kreatywność! Specjalnie z myślą o najmłodszych Gościach stworzyliśmy Strefę Kreatywności pełną dużych klocków XXL. Tutaj wspólnie stworzycie dom, warsztat, sklep, auto, pomost, łódź – ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Strefa Gier XXL

To przestrzeń integracji dla dużych i małych. Gra w klasy, szachy XXL, czy chińczyk? A może wolisz wybrać jedną z naszych gier planszowych? Jedno jest pewne – w Notera Hotel SPA dzieci nie mają czasu na nudę!

SPA dla dzieci

W Strefie SPA dbamy o komfort naszych najmłodszych Gości! Dzieci mogą korzystać z basenu płytkiego ze zjeżdżalnią pod czujnym okiem ratownika. Prowadzimy Akademię Wellness, w trakcie której zdradzamy tajniki prawidłowego korzystania ze SPA. Z myślą o najmłodszych Gościach powstało specjalne menu SPA – bąbelkowa kąpiel, czekoladowy masaż pleców, paznokcie
księżniczki to tylko niektóre z naszych propozycji.

Warsztaty ogrodnicze

Czy wiesz, że jednym z fundamentów Notera Hotel SPA jest dbałość o środowisko naturalne? Właśnie dlatego stworzyliśmy warsztaty ogrodnicze dla dzieci! W naszym hotelowym ogródku uczymy jak sadzić i pielęgnować rośliny, zioła i warzywa.

Wyposażenie dodatkowe

Wiemy, jak wiele rzeczy przydaje się podczas podróży z dzieckiem. Zależy nam, aby nasi najmłodsi Goście czuli się komfortowo i bezpiecznie w Notera Hotel SPA. Rodzinom z dziećmi zapewniamy:

 • łóżeczko dla niemowlaka
 • dostawkę dla starszego dziecka
 • pościel dla dzieci
 • przewijak
 • podgrzewacz do butelek
 • wanienkę
 • matę antypoślizgową
 • podest łazienkowy
 • nakładkę na toaletę
 • nawilżacz powietrza
 • zabezpieczenie gniazdek elektrycznych.

Rekomendujemy rezerwację Family Suite – przestronnych pokoi spełniających potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi, wyposażonych w aneks kuchenny, oddzielny salon i sypialnię.

Menu dla dzieci

W Restauracji Las i Woda na najmłodszych Gości czekają:

  • krzesełka dla dzieci
  • menu dla dzieci
  • specjalnie zaprojektowane kolorowanki
  • kredki
  • bezpieczne talerze i sztućce.

Wszystko w myśl zasady – maksymalny komfort i bezpieczeństwo = gwarancja udanego wypoczynku.

X