jak dbać o zdrowy sen

jak dbać o zdrowy sen?

Żyjesz w ciągłym biegu, nie masz czasu na wypoczynek? Stres nie pozwala Ci zasnąć? A może budzisz się regularnie w środku nocy? Niedobór snu może prowadzić do zaburzeń nastroju, osłabienia koncentracji i zmniejszenia odporności.

Czy wiesz, że odpowiednia ilość snu to nie tylko gwarancja dobrego samopoczucia? Sen sprzyja regeneracji całego organizmu, a wysypianie się to podstawowy sposób, by codziennie dbać o swoje zdrowie. W Notera Hotel SPA wiemy jak zadbać o zdrowy sen. U nas możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu dobrego snu. Wybierz jedną z trzech propozycji i przekonaj się jak cudownie jest budzić się wypoczętym w pokoju z magicznym widokiem na jezioro.

Basic ,,Terapeutyczne Wiśnie ”
Ciepłe poduszeczki wypełnione pestkami wiśni, gryką, kwarcem. Rozluźniają mięśnie szyi i karku, doskonale relaksują i ułatwiają zasypianie. Pestki i inne ziarna rozgrzewają nas w zupełnie inny sposób, od wewnątrz, nie parząc naszej skóry.

Premium ,, Lawendowe Marzenie”
To terapia 3 kroków, która cudownie odpręża i relaksuje ciało.
Krok I: To ciepłe poduszeczki wypełnione pestkami wiśni, gryką, kwarcem. Rozluźniają mięśnie szyi i karku, doskonale relaksują i ułatwiają zasypianie.
Krok II: Relaks dla Twoich oczu: schłodzone relaksujące okłady z lawendą i ekologicznym lnem na oczy:

  • odprężają i regenerują
  • uśmierzają bóle głowy
  • ułatwiają zasypianie
  • doskonale relaksują
  • położone pod nadgarstek przynoszą ulgę w dolegliwościach cieśni nadgarstka.

Krok III: Aromaterapia i pielęgnacja lawendowa: olejek lawendowy do ciała i krem / balsam na twarz i ciało.

LUX ,,Senne Marzenie”
Poczuj magię spokoju i medytacji. Podróż przemiany, w której piękno staje się światłem. Oddychanie i cieszenie się tym, co nas otacza, pomaga nam zrelaksować się w codziennym życiu i żyć ze spokojem. Aby znaleźć nasz wewnętrzny spokój i cieszyć się chwilą głębokiego relaksu.
Terapia 4 etapów przemiany:

  • I ETAP: Ciepłe poduszeczki z pestkami wiśni, gryką czy kwarcem uśmierzające ból pleców i karku, cudownie relaksują i odprężają
  • II ETAP: lawendowo-lniane kompresy na oczy: relaksują, regenerują oczy i ułatwiają zasypianie
  • III ETAP: Aromaterapia i zioła – oleje nasączone olejkami eterycznymi ułatwiające zasypianie, rozpieszczają ciało i zmysły. Dodatkowo mieszanka ziół opracowana przez Dr n. med. Monikę Stołyhwo-Gofron.
  • IV ETAP: Zestaw do medytacji: antystresowy olejek, eliksir antystresowy, peeling do ciała, żel pod prysznic. Przenieś się wspaniałym zapachem do enigmatycznego miejsca medytacji. Poczuj jego magiczną atmosferę.

Rozpocznij podróż przemiany i głębokiego relaksu….
Śpij dobrze:)

Jak zamówić serwis dobrego snu?
To proste! Możesz wybrać jedną z naszych propozycji na etapie rezerwacji bądź skontaktować się z Recepcją SPA podczas pobytu w hotelu.

Skontaktuj się z nami:
tel. +48 52 336 06 00
E-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X