Masaż TAI CHI - relaks o jakim marzysz

Masaż TAI CHI – relaks o jakim marzysz

Potrzebujesz natychmiastowego odprężenia? Wybierz głęboko relaksujący masaż TAI CHI!

Na czym polega masaż TAI CHI?

Masaż TAI CHI to innowacyjne połączenie relaksującego masażu i starodawnej, chińskiej sztuki TAI CHI. Ta wyjątkowa ceremonia rozpoczyna się od układu ćwiczeń – osiem kawałków brokatu – wprowadzających ciało i umysł w stan głębokiej relaksacji. Następnie wykonywany jest masaż, w trakcie którego rozbudowuje się siłę życiową zawartą w ciele – tzw. energię CHI. Według filozofii chińskiej energia życiowa CHI jest ściśle związana z siłami życiowymi natury i człowieka.
Masaż wykonywany jest w pełnym skupieniu, przy wykorzystaniu technik wizualizacji. Rytuał ten obejmuje całą tylną część ciała – od stóp po głowę. W masażu relaksacyjnym opartym na TAI CHI wykorzystane są ruchy, które mają wyraźne akcenty modelowania sylwetki.

Dlaczego warto?

Głównym celem masażu TAI CHI jest unormowanie przepływu energii w organizmie i regeneracja sił witalnych. Autorski masaż TAI CHI uaktywnia fale alfa w mózgu i tym samym uruchamia proces głębokiej relaksacji i regeneracji organizmu. Pełne harmonii i precyzji ruchy, delikatny, kojący dotyk terapeuty korzystnie wpływają na przemęczone mięśnie. Masaż ten poprawia krążenie krwi, przywraca skórze jędrność i gładkość, doskonale modeluje sylwetkę. Stanowi idealną terapię antystresową. Nie bez powodu polecany jest osobom przemęczonym, zestresowanym i wyczerpanym codziennymi obowiązkami.

Masaż TAI CHI pomoże osiągnąć Ci stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Zapraszamy do Notera Hotel SPA!

 

Więcej informacji o masażu TAI CHI możesz uzyskać w Recepcji SPA – e-mail spa@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X