Noterlandia zaprasza - pełne atrakcji wakacje dla dużych i małychNoterlandia zaprasza – pełne atrakcji wakacje dla dużych i małych

Wakacje to czas odpoczynku i doskonałej zabawy! W Notera Hotel SPA dbamy o to, by nie zabrakło atrakcji dla dużych i małych.

Moc atrakcji dla najmłodszych

W magicznym świecie Noterlandii codziennie wspólnie się bawimy, czerpiemy radość z odkrywania czegoś nowego każdego dnia. Nasi animatorzy dbają, by każdy dzień był nową niezapomnianą przygodą.

W poniedziałki odkryjecie świat wellness! Rozpoczniecie dzień gimnastyką na trawie, weźmiecie udział w ceremonii saunowej, zrelaksujecie się podczas koncertu mis tybetańskich i stworzycie eko kosmetyki.

W każdy wtorek dowiecie się jak być eko i co możecie zrobić dla naszej planety. Czeka na Was sadzenie i pielęgnacją roślin w hotelowym ogródku, warsztaty recyklingu i doskonała zabawa z Notusiem na świeżym powietrzu.

W środy odkrywamy tajniki gotowania. Podczas Akademii Kulinarnej przygotowywać będziemy ulubione smakołyki. Dowiemy się jak jeść zdrowo i smacznie. Będzie to też okazja, by podpatrywać naszych kucharzy przy pracy.

Czwartki należeć będą do wielbicieli sportu i sztuki! Czeka na Was doskonała zabawa na basenie – waterpolo i wiele innych atrakcji. Będziecie mogli spróbować swoich sił podczas pływania na deskach SUP. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników sztuki – podczas warsztatów artystycznych będziecie mogli przygotować m.in.: makramy i wyboru z filcu.

Piątki to prawdziwy raj dla amatorów przygód. Weźmiecie udział w grze terenowej „Geocaching by Notera”, by odnaleźć zaginiony skarb, a sam Kapitan zdradzi Wam morskie sekrety.

Sobota, a więc prawdziwa zabawa! Wielki bal Noterlandii! Nie zabraknie baniek mydlanych, balonów, zabaw z Notusiem i Zumba Party!

Pełen relaks dla dorosłych

Podczas, gdy Twoje dzieci świetnie będą się bawić pod opieką animatorów, Ty możesz korzystać z pełni relaksu. Poranna sesja jogi, a może jogging nad jeziorem? Wolisz odpocząć? Wybierz się na masaż do naszego SPA. Wyobraź sobie popołudniowy relaks na tarasie z filiżanką gorącej, aromatycznej kawy i urzekający widok na Jezioro Charzykowskie.

 

Dobra zabawa, relaks, wakacyjny luz i radość życia… To wszystko czeka na Was w Notera Hotel SPA!

Posty powiązane

X