Nowość w Notera Hotel SPA – liftingujący masaż Kobido!Nowość w Notera Hotel SPA – liftingujący masaż Kobido!

Masaż Kobido, czyli „starożytna droga do piękna”. To technika masażu znana w Japonii już od XIV wieku. Przez stulecia była dostępna tylko dla członków rodziny królewskiej. Od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie.

Na czym polega masaż Kobido?

Masaż Kobido bazuje na tradycji medycyny chińskiej. Jest to niezwykle złożony i intensywny zabieg, działający na wielu płaszczyznach. Kobido to połączenie technik masażu tkanek głębokich, relaksacji, drenażu limfatycznego i akupresury. Odpowiednio dobrane sekwencje ruchów terapeuty prowadzą do naturalnego efektu napięcia skóry (liftingu). Intensywne techniki masażu działają na wielu poziomach – skórze, tkance podskórnej, mięśniach i powięzi. Dzięki metodzie Kobido można znacząco poprawić owal twarzy, ujędrnić skórę i wygładzić zmarszczki. Nie bez powodu metoda ta jest powszechnie znana jako nieinwazyjny lifting.

Dla kogo jest ten zabieg?

Anna Wojaczek, Manager SPA w Notera Hotel SPA uważa, że Kobido będzie doskonałą metodą terapeutyczną nie tylko dla osób marzących o pięknej, gładkiej skórze, ale także dla tych, którzy zmagają się z nawracającymi migrenami, „ciężkimi oczami”, a nawet bruksizmem.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Masaż Kobido ma silne działanie liftingujące. Przywraca skórze młody i promienny wygląd, poprawia owal twarzy, skutecznie zapobiega powstawaniu tzw. chomików. Pozwala zwalczać problemy związane z opadającymi powiekami i policzkami, opuchlizną, bruzdami wargowo-nosowymi i zmarszczkami pojawiającymi się na czole. Spłyca zmarszczki mimiczne, korzystnie wpływa na ogólny stan skóry – staje się ona jędrna, dotleniona i odżywiona.

W Notera Hotel SPA możesz zarezerwować 45 minutową sesję masażu Kobido lub wybrać masaż połączony ze specjalnie dobraną, odżywczą maską na twarz.

Najlepsze efekty można uzyskać po serii 12 zabiegów. Warto również zadbać o zdrowy styl życia – zbilansowaną dietę, odpowiednią ilość snu i ruchu.

Kiedy najlepiej wybrać się na masaż Kobido?

Anna Wojaczek, Manager SPA rekomenduje, by na zabieg umówić się późnym popołudniem i wieczorem. Dlaczego? Ponieważ masaż Kobido ma również silne działanie relaksacyjne.

 

Więcej informacji o masażu Kobido możesz uzyskać w Recepcji SPA – e-mail spa@hotelnotera.pl

Polecamy i serdecznie zapraszamy!

Posty powiązane

X