Nowość - weekend tylko dla Kobiet!Nowość – weekend tylko dla Kobiet!

Marzysz o chwili tylko dla siebie? Masz dość otaczającej rzeczywistości? Odczuwasz stres, zmęczenie? A może szukasz inspiracji, bo potrzebujesz zmiany w swoim życiu? Co powiesz na kobiecy weekend w SPA?

Wyobraź sobie… bliskość natury… poranek nad Jeziorem Charzykowskim, miękkość trawy pod stopami, przestrzeń na bycie tu i teraz…

Zastanawiasz się jak odkryć siebie na nowo? Chcesz zadbać o swoje ciało i duszę? Arteterapia, joga, relaksacja… to wszystko jest na wyciągnięcie ręki…

Czy wiesz, że ARTETERAPIA to terapia przez sztukę. Malarstwo, rzeźba, muzyka, taniec i śpiew otwierają dostęp do naszych emocji, potrzeb, lęków. Arteterapia pozwala przywołać nasze talenty i kreatywność, które zostały uśpione w dzieciństwie, a także spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Podczas warsztatów odnajdziesz spokój i ukojenie. Otworzysz się na zmiany w swoim życiu.

Co na Ciebie czeka?

  • Inspirujące warsztaty – artystyczne – malowanie metodą pouring art, wellness – taniec emocjonalny, malarstwo intuicyjne, mindfulness – koncert mis i gongów tybetańskich.
  • Błogi relaks w SPA – saunowania w Tucholskiej Bani prowadzone przez saunamistrza, medytacje, joga i sesje oddechowe.

Z nami kreatywnie spędzisz czas, odzyskasz siły i energię, nabierzesz nowego spojrzenia na wszystkie aspekty Twojego życia.

5 powodów, by spędzić ten weekend z nami?

  • Spędzisz bezcenny czas w gronie inspirujących kobiet.
  • Nauczysz się słuchać Twojego wewnętrznego głosu i podejmować decyzje zgodne ze swoimi wartościami
  • Wyciszysz umysł podczas artystycznego procesu. Pobudzisz prawą półkulę mózgową odpowiedzialną za kreatywność, twórczość oraz intuicję. Wyciszysz zaś lewą tę logiczną i odtwórczą.
  • Zwiększysz koncentrację i odporność na stres, dodasz sobie odwagi, pewności siebie co zwiększy Twoje sukcesy zawodowe i prywatne.
  • Odpoczniesz w SPA.

Zapraszamy na weekend w gronie inspirujących kobiet! Bądź z nami w terminie 16-18 września br.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej:

Tel.: +48 52 336 06 00
E-mail: hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X