Zarezerwuj pobyt

  • Wszystkie
  • Dla dwojga
  • Oferty specjalne
  • Rodzinne
  • Spa
Notera Hotel SPA Kreatywne Ferie szczęśliwa rodzina
Kreatywne Ferie Zimowe
w Notera Hotel Spa

Kreatywne Ferie Zimowe w Notera Hotel Spa

Miejsce pełne inspiracji, zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji, trochę jak w filmie, albo na deskach wielkiego teatru - takie będą nasze ferie. Jeżeli chcesz stać się częścią naszej opowieści, przeżyć niezapomniane chwile, wypełnione niebanalnymi animacjami i inspirującymi aktywnościami dla całej rodziny.
od 713 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pomysl na prezent 1024x683 - Oferty specjalne
Pomysł na
prezent

Pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na prezent? Voucher do Notera Hotel SPA to pomysł idealny! Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w ciągu roku. To doskonała okazja, by podarować pobyt w Notera Hotel SPA bliskiej Ci osobie.
Notera Hotel SPA Wspaniale poza weekendem Bestseller 1024x768 - Oferty specjalne
Wspaniale poza
weekendem

Wspaniale poza weekendem – Bestseller!

Wymarzony wypoczynek nad jeziorem! Zarezerwuj pobyt od niedzieli, poniedziałku lub wtorku i ciesz się wspaniałym wypoczynkiem w Borach Tucholskich! Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Strefie Poza Stresem, skorzystaj z basenu, strefy saun i jacuzzi. Wybierz pielęgnacyjny zabieg na twarz lub odprężający masaż.
od 608 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA jesienne otulenie - Oferty specjalne
Pakiet SPA szyty na
miarę Twoich potrzeb

Pakiet SPA szyty na miarę Twoich potrzeb

To propozycja stworzona dla osób, które chcą samodzielnie wybrać zabiegi SPA. Skomponuj swój pakiet SPA. Sama zdecyduj, na jakie zabiegi masz ochotę. Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Stresie Poza Stresem. Skorzystaj z basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i sauny infrared.
od 357,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet spa szyty na miare - Oferty specjalne
Jesienne
otulenie

Jesienne otulenie

Jesień w Borach Tucholskich zachwyca różnorodnością barw i zapachów. To doskonały czas, by odpocząć nad jeziorem, delektować się chwilą i otaczającą ciszą. Znajdź czas dla siebie, odpocznij z dala od zgiełku miasta. Poczuj energię i piękno otaczającej Cię przyrody.
od 714 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet boze narodzenie 4 1024x683 - Oferty specjalne
Magiczne Święta
Bożego Narodzenia

Magiczne Święta Bożego Narodzenia w Borach Tucholskich

Szukasz wyjątkowego miejsca na Święta Bożego Narodzenia? Spędź rodzinne Święta w Notera Hotel SPA! Ciesz się świąteczną atmosferą – rodzinnym dekorowaniem pierniczków, wspólnym ubieraniem choinki, wizytą św. Mikołaja, aromatem goździków i pomarańczy… Spędź czas z najbliższymi, odpocznij...
od 1060 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA sylwester w borach tucholskich 1024x683 - Oferty specjalne
Sylwester w
Borach Tucholskich

Sylwester w Borach Tucholskich

Powitaj Nowy Rok w Borach Tucholskich, w Notera Hotel SPA. Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Strefie Poza Stresem, skorzystaj z seansów saunowych. Spędź czas z najbliższymi - weź udział w wieczorze karaoke, skorzystaj z aktywności w Strefach Rekreacji i Wellness.
od 1338 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Romantyczny weekend we Dwoje
Romantyczny pobyt
we dwoje

Romantyczny pobyt we dwoje

Marzysz o romantycznym pobycie we dwoje? Zabierz bliską Ci osobę i spędź niezapomniane chwile w Notera Hotel SPA! Podziwiajcie wschody i zachody słońca, cieszcie się bliskością natury, widokiem na jezioro Charzykowskie i Wyspę Miłości, celebrujcie wspólne chwile... Czy może być lepsze miejsce na romantyczny pobyt we dwoje?
od 772,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Feel Well No Stress
Feel Well
No Stress

Feel Well – No Stress

Wyobraź sobie zapach lasu, śpiew ptaków i wschód słońca nad jeziorem Charzykowskim… Rozkoszuj się chwilą. Zapomnij o stresie. Odkryj najwyższą jakość wypoczynku. Odzyskaj równowagę. Skorzystaj z pierwszej w Polsce Strefy Poza Stresem w Notera Hotel SPA!
od 898,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Przyjaciółki w SPA
Przyjaciółki w
SPA

Przyjaciółki w SPA

Nikt nie zrozumie Cię lepiej niż najbliższa przyjaciółka. Zabierz mamę, siostrę, koleżankę i spędźcie weekend w SPA. Każda okazja jest dobra, by wspólnie wybrać się do SPA, a pobyt w SPA w gronie przyjaciółek to najlepszy sposób na relaks!
od 815 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA voucher prezent niespodzianka
Voucher

Voucher

Rocznica ślubu, urodziny, czy niespodzianka dla ukochanej osoby? Każda okazja jest dobra, by podarować pobyt w Notera Hotel SPA bliskiej Ci osobie. Voucher kwotowy może być wykorzystany na dowolne usługi w hotelu przez osobę obdarowaną. Ty decydujesz na jaką kwotę ma być przygotowany voucher.
100/300/500/1000 PLN