Zarezerwuj pobyt

  • Wszystkie
  • Dla dwojga
  • Oferty specjalne
  • Rodzinne
  • Spa
Notera Hotel SPA pakiet we dwoje - Pakiety
Sprawdź najnowsze
programy weekendowe

Aktualne wydarzenia

Sprawdź najnowsze wydarzenia i programy pobytu, które czekają na Ciebie w Hotelu Notera.

WAKACJE LAST MINUTE - Pakiety
Rodzinne Wakacje
w Borach Tucholskich

Rodzinne Wakacje w Borach Tucholskich

Spędź beztroskie wakacje nad jeziorem - poczuj radość życia i wakacyjny luz. Dzieciom zapewnij moc atrakcji i przygód w świecie Noterlandii, a sobie to, co lubisz - błogi relaks w Spa lub aktywny wypoczynek nad jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce, na szlakach i trasach rowerowych.
1057,50 PLN od osoby za pobyt
NOTERAHotelSpa Wakacje All Inclusive - Pakiety
Wakacje Wellness
All Inclusive

Wakacje Wellness All Inclusive

Beztroski urlop all inclusive z dala od miasta, wokół jezior i lasów. Tylko Ty i natura. Skomponuj swoje wymarzone wakacje, w czasie których odpoczniesz i naładujesz akumulatory nową energią, zrelaksujesz się w SPA, oczyścisz ciało i umysł. Wybierz, na co masz ochotę, bo kto jak nie Ty wie najlepiej, czego Ci potrzeba.
od 1330 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA detoks 3 1024x682 - Pakiety
FIT & Active
Detoks

FIT & Active – detoks z Dr Moniką Stołyhwo-Gofron

Już w starożytności mawiano, że ,,zdrowe jelita to zdrowy człowiek’’ i dodawano, że ,,układ trawienny jest tym dla człowieka, czym korzeń dla drzewa’’. Układ trawienny wchłania substancje odżywcze, wydziela enzymy, kontroluje przepływ krwi, wysyła i odbiera bodźce nerwowe, wydziela hormony, odbiera sygnały hormonalne...

Notera Hotel SPA galeria 24 1024x683 - Pakiety
Wspaniale poza
weekendem

Wspaniale poza weekendem – Bestseller!

Pozwól sobie na relaks nad jeziorem w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowej cenie! Odpocznij w SPA, zmniejsz napięcia i stres, pozbądź się bezsenności i ciesz się chwilą. Zarezerwuj pobyt od niedzieli, poniedziałku, wtorku lub środy i przekonaj się, jak cudownie jest wypoczywać w Borach Tucholskich poza weekendem!
od 397 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA galeria 7 1024x683 - Pakiety
Aktywny Wypoczynek
nocleg z HB

Aktywny Wypoczynek – Nocleg z HB

Odkryj z nami piękno Borów Tucholskich! Wybierz Notera Hotel SPA i ciesz się bliskością przyrody, spacerami nad jeziorem i wśród drzew oraz malowniczymi widokami parku krajobrazowego. Zregeneruj siły na wiosnę. Spędź aktywnie czas - rower, Nordic Walking, a może poranny jogging nad brzegiem Jeziora Charzykowskiego?
od 214,5 PLN od osoby za noc
Fotolia 174866130 S - Pakiety
Jeszcze
Piękniejsza

Jeszcze Piękniejsza

,,Nic nie czyni kobiety piękniejszą, niż jej wiara w to, że jest piękna” Sophia Loren. Wolisz odpoczywać sama, a może chcesz spędzić czas z przyjaciółką, mamą czy siostrą? Pozwól, że spełnimy Twoje trzy życzenia: sprawimy, że poczujesz się piękna, zrelaksowana, wypoczęta, a do tego spędzisz czas w doborowym towarzystwie.
od 655 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA jesienne otulenie - Pakiety
Pakiet SPA szyty na
miarę Twoich potrzeb

Pakiet SPA szyty na miarę Twoich potrzeb

To propozycja stworzona dla osób, które chcą samodzielnie wybrać zabiegi SPA. Skomponuj swój pakiet SPA. Sama zdecyduj, na jakie zabiegi masz ochotę. Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Strefie Poza Stresem. Skorzystaj z basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i sauny infrared.
od 362,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA romantyczne walentynki 1 - Pakiety
Romantyczny pobyt
we dwoje

Romantyczny pobyt we dwoje

Marzysz o romantycznym pobycie we dwoje? Zabierz bliską Ci osobę i spędź niezapomniane chwile w Notera Hotel SPA! Podziwiajcie wschody i zachody słońca, cieszcie się bliskością natury, widokiem na jezioro Charzykowskie i Wyspę Miłości, celebrujcie wspólne chwile... Czy może być lepsze miejsce na romantyczny pobyt we dwoje?
od 768 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Feel Well No Stress - Pakiety
Feel Well
No Stress

Feel Well – No Stress

Poczuj zapach lasu, usłysz śpiew ptaków, powitaj wschód słońca nad Jeziorem Charzykowskim… Rozkoszuj się chwilą. Zapomnij o stresie i szarości dnia codziennego. Odkryj najwyższą jakość wypoczynku. Odzyskaj równowagę, naładuj witalne akumulatory i pozbądź się stresu.
od 780 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA voucher - Pakiety
Voucher

Voucher

Rocznica ślubu, urodziny, czy niespodzianka dla ukochanej osoby? Każda okazja jest dobra, by podarować pobyt w Notera Hotel SPA bliskiej Ci osobie. Voucher kwotowy może być wykorzystany na dowolne usługi w hotelu przez osobę obdarowaną. Ty decydujesz na jaką kwotę ma być przygotowany voucher.
100/300/500/1000 PLN
Notera Hotel SPA atrakcje dla grup - Pakiety
Cztery żywioły - Weekend
SPA

Kup voucher – podziękuj swoim kontrahentom!

16-17.03.2019
Podróżuj, śnij, odkrywaj, bo kiedy jesteś w swoim żywiole, czujesz, że robisz to co powinieneś robić i jesteś tym, kim powinieneś być... Esencję świata tworzą 4 żywioły: ziemia, powietrze, ogień i woda. Wszystkie one współpracują ze sobą w harmonii.
Notera Hotel SPA team building 1 - Pakiety
Cztery żywioły - Weekend
SPA

Kup voucher – zmotywuj swój zespół!

16-17.03.2019
Podróżuj, śnij, odkrywaj, bo kiedy jesteś w swoim żywiole, czujesz, że robisz to co powinieneś robić i jesteś tym, kim powinieneś być... Esencję świata tworzą 4 żywioły: ziemia, powietrze, ogień i woda. Wszystkie one współpracują ze sobą w harmonii.
X