Zarezerwuj pobyt

Notera Hotel SPA widok na jezioro
Wakacje
w stylu Wellness

Wakacje w stylu Wellness

Spędź wakacje nad jeziorem Charzykowskim, wśród otaczającej zieleni. Znajdź czas dla siebie, odpocznij. Poczuj energię otaczającej przyrody. Zrelaksuj się w Pierwszej w Polsce Strefie Poza Stresem, skorzystaj z serwisu dobrego snu, odprężających zabiegów i rytuałów SPA.
od 1177,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA wakacje last minute 1 1024x683 - Oferty specjalne
Wakacje nad jeziorem
last minute!

Wakacje nad jeziorem – last minute!

Spędź wakacje nad Jeziorem Charzykowskim w Borach Tucholskich. Spędź aktywnie czas, podziwiaj wschody i zachody słońca, zrelaksuj się w SPA. Wybierz optymalny pobyt dla siebie – 3 lub 6 noclegów. Pamiętaj – dłuższy pobyt = niższa cena. Wakacje w Notera Hotel SPA to doskonały sposób na relaks!
Notera Hotel SPA pakiet Rodzinne Wakacje First Minute
Rodzinne wakacje
w Borach Tucholskich

Rodzinne wakacje w Borach Tucholskich

Wakacje to doskonały czas, by pobyć razem, z dala od zgiełku miasta, nad jeziorem, wśród otaczającej zieleni. Spędź beztroskie wakacje w Borach Tucholskich, w Notera Hotel SPA! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla całej Twojej rodziny. Przekonaj się, że wakacje nad jeziorem to sposób na relaks dla całej rodziny!
od 1082,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA Wspaniale poza weekendem Bestseller 1024x768 - Oferty specjalne
Wspaniale poza
weekendem

Wspaniale poza weekendem – Bestseller!

Wymarzony wypoczynek nad jeziorem! Zarezerwuj pobyt od niedzieli, poniedziałku, wtorku lub środy i ciesz się wspaniałym wypoczynkiem w Borach Tucholskich! Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Strefie Poza Stresem, skorzystaj z basenu, strefy saun i jacuzzi. Wybierz pielęgnacyjny zabieg na twarz lub odprężający masaż.
od 608 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA jesienne otulenie - Oferty specjalne
Pakiet SPA szyty na
miarę Twoich potrzeb

Pakiet SPA szyty na miarę Twoich potrzeb

To propozycja stworzona dla osób, które chcą samodzielnie wybrać zabiegi SPA. Skomponuj swój pakiet SPA. Sama zdecyduj, na jakie zabiegi masz ochotę. Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Stresie Poza Stresem. Skorzystaj z basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i sauny infrared.
od 426,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Feel Well No Stress
Feel Well
No Stress

Feel Well – No Stress

Wyobraź sobie zapach lasu, śpiew ptaków i wschód słońca nad jeziorem Charzykowskim… Rozkoszuj się chwilą. Zapomnij o stresie. Odkryj najwyższą jakość wypoczynku. Odzyskaj równowagę. Skorzystaj z pierwszej w Polsce Strefy Poza Stresem w Notera Hotel SPA!
od 898,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Przyjaciółki w SPA
Przyjaciółki w
SPA

Przyjaciółki w SPA

Nikt nie zrozumie Cię lepiej niż najbliższa przyjaciółka. Zabierz mamę, siostrę, koleżankę i spędźcie weekend w SPA. Każda okazja jest dobra, by wspólnie wybrać się do SPA, a pobyt w SPA w gronie przyjaciółek to najlepszy sposób na relaks!
od 815 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA pakiet Romantyczny weekend we Dwoje
Romantyczny pobyt
we dwoje

Romantyczny pobyt we dwoje

Marzysz o romantycznym pobycie we dwoje? Zabierz bliską Ci osobę i spędź niezapomniane chwile w Notera Hotel SPA! Podziwiajcie wschody i zachody słońca, cieszcie się bliskością natury, widokiem na jezioro Charzykowskie i Wyspę Miłości, celebrujcie wspólne chwile... Czy może być lepsze miejsce na romantyczny pobyt we dwoje?
od 772,50 PLN od osoby za pobyt
Notera Hotel SPA voucher prezent niespodzianka
Voucher

Voucher

Rocznica ślubu, urodziny, czy niespodzianka dla ukochanej osoby? Każda okazja jest dobra, by podarować pobyt w Notera Hotel SPA bliskiej Ci osobie. Voucher kwotowy może być wykorzystany na dowolne usługi w hotelu przez osobę obdarowaną. Ty decydujesz na jaką kwotę ma być przygotowany voucher.
100/300/500/1000 PLN