Nowość w Notera Hotel SPA – pobyty zdrowotne!Nowość w Notera Hotel SPA – pobyty zdrowotne!

Farma Zdrowia Notera to miejsce, w którym pomożemy Ci zadbać o Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Tutaj odzyskasz radość życia, odnajdziesz spokój i czas tylko dla siebie.

Dla kogo powstała nasza Farma Zdrowia?

Żyjesz w ciągłym stresie? Cierpisz z powodu bólu kręgosłupa? Masz problemy ze snem? A może chcesz wzmocnić odporność organizmu? Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś przynajmniej na jedno z powyższych pytań to oferta Farmy Zdrowia jest właśnie dla Ciebie!


Z jakich zabiegów leczniczych możesz skorzystać?

W Farmie Zdrowia Notera przygotowaliśmy bogatą ofertę terapii leczniczych. Hydroterapia, masaże lecznicze, inhalacje i termoterapie to tylko niektóre z naszych propozycji.

Hydroterapia

czyli moc korzyści z kąpieli solankowych i borowinowych. Kąpiele solankowe są doskonałą propozycją dla osób zmagających się ze schorzeniami narządu ruchu i chorobami skóry. Solanka korzystnie wpływa na stawy i kręgosłup, polecana jest także osobom z nadciśnieniem tętniczym i łuszczycą. Natomiast kąpiele borowinowe wskazane są w przypadku urazów narządu ruchu, choroby zwyrodnieniowej stawów, kręgosłupa i chorób o podłożu reumatoidalnym.

Masaże

Boli Cię kręgosłup? Cierpisz z powodu bólu mięśni i więzadeł? Wybierz masaż leczniczy lub terapię manualną! Ta metoda fizjoterapii ma dobroczynne oddziaływanie na funkcjonowanie całego organizmu. Nie tylko relaksuje, ale przede wszystkim rozluźnia mięśnie, dzięki czemu redukuje stres i napięcie. Masaż leczniczy pomaga zlikwidować dolegliwości bólowe wynikające ze wzmożonego napięcia mięśni, stanów pourazowych, zmian zwyrodnieniowych, przeciążenia stawów, czy zastojów limfatycznych.

Inhalacje i Termoterapie

Haloterapia, czyli inhalacja jodu w grocie solnej to jedna z form leczenia uzdrowiskowego. Mikroklimat groty solnej działa bakteriobójczo, a seanse haloterapii z powodzeniem wykorzystywane są w leczeniu wielu schorzeń, m.in.: przewlekłego nieżytu nosa, astmy, czy alergii. Natomiast inhalacje w Biosaunie ziołowej polecane są osobom zestresowanym, przemęczonym, odczuwającym dolegliwości układu oddechowego i układu krążenia. Temperatura powietrza w biosaunie wynosi około 50-60 stopni Celsjusza, natomiast wilgotność waha się pomiędzy 40-80%. Odpowiednio kompozycja zapachowa ziół i kwiatów wspomaga także walkę z dolegliwościami alergicznymi, dermatologicznymi, czy napięciem i bólami migrenowymi.

Trening Medyczny

Chcesz wrócić do formy po urazie lub operacji? Zależy Ci na doskonałej kondycji? Wybierz trening medyczny! To połączenie treningu personalnego i fizjoterapii. W Farmie Zdrowia Notera możesz skorzystać z zajęć indywidualnych lub prowadzonych w kameralnej grupie pod okiem doświadczonego trenera.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!
tel.+48 52 336 06 00
e-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X