Nowość w Notera Hotel SPA - Pokoje Wellness!

Nowość w Notera Hotel SPA – Pokoje Wellness!

Marzysz o chwili tylko dla siebie? Chcesz spędzić czas w wyjątkowym miejscu?  Potrzebujesz wytchnienia od szybkiego tempa życia? Męczy Cię zgiełk wielkiego miasta?

Wyobraź sobie…

Ciepły, wakacyjny poranek w Borach Tucholskich. Budzą Cię promienie wschodzącego słońca. Wstajesz i z filiżanką aromatycznej herbaty, w dłoni wychodzisz na taras. Delektujesz się urzekającym widokiem na Jezioro Charzykowskie, śpiewem ptaków i otaczającą przyrodą… Zaczynasz nowy dzień.

W pokoju czeka na Ciebie mata do jogi i medytacji. To jest Twój czas. Tak rozpoczęty poranek pozwoli Ci zebrać myśli, nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości, poczuć wewnętrzny spokój i harmonię, pobudzić kreatywność.

Czas na śniadanie! Wybierz stolik na tarasie i odetchnij czystym powietrzem. Na naszym bufecie znajdziesz świeże warzywa i owoce, zdrowe przekąski, zakwas z buraka i pełne witamin koktajle.

Chcesz spędzić czas aktywnie? Jogging nad jeziorem, Nordic Walking, a może wyprawa w Bory Tucholskie i seans dendroterapii, podczas którego poczujesz leczniczą moc drzew? Sam zdecyduj co wybierasz.

Wolisz błogi relaks? Zrelaksuj się w pierwszej w Polsce Strefie poza Stresem! To przestrzeń zaprojektowana tak, by pomóc Ci osiągnąć stan całkowitego odprężenia. Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Grotę solną z infuzją soli medycznej,
floating – basen floatingowy, gabinet multiterapeutyczny – chromoterapia, aromaterapia i terapia dźwiękiem, biosaunę z seansami aromaterapeutycznymi i wypoczywalnię sienno-ziołową.
Pobyt w Strefie Poza Stresem to gwarancja wyciszenia i najwyższej jakości wypoczynku. Zadbamy o Twoje zdrowie i pozytywne samopoczucie.

Skorzystaj ze ścieżki sensorycznej – przejdź po niej boso i poczuj jak stymuluje receptory znajdujące się na stopach. Spacer po ścieżce sensorycznej pozwala rozwijać wyobraźnię dotykową i pobudza kreatywność.

Tutaj nic nie musisz, po prostu możesz.

Wieczorem wybierz się na kolację do Restauracji Las i Woda. Wśród propozycji menu na bufecie nie zabraknie dań dla wegan i wegetarian.

Skorzystaj z naszego serwisu dobrego snu – w pokoju czekać na Ciebie będą poduszeczki wypełnione pestkami wiśni i macerat lawendowy na lepszy sen. Śpij dobrze.

Posty powiązane

X