Pomysł na jesienny wypoczynek

pomysł na jesienny wypoczynek

Marzysz o chwili tylko dla siebie? Masz dość szybkiego tempa życia? Tęsknisz za bliskością przyrody i ciszą? Zarezerwuj pobyt od niedzieli, poniedziałku, wtorku lub środy i podaruj sobie cudowny wypoczynek. Wybierz się we wrześniu do Notera Hotel SPA i spędź czas tak jak lubisz!

Jesteś wielbicielem aktywnego wypoczynku?

Czy wiesz, że w Borach Tucholskich czeka na Ciebie blisko 165 km tras i ścieżek rowerowych? Bliskość przyrody, przestrzeń i radość z aktywnego wypoczynku! Poranny jogging nad jeziorem, wyprawa rowerowa Kaszubską Marszrutą i odkrywanie malowniczych zakątków Borów Tucholskich, a wieczorem urzekający zachód słońca…
Zabierz rower ze sobą lub wypożycz na miejscu, wybierz jedną z rekomendowanych przez nas tras rowerowych i ciesz się chwilą! Pakiet „Czas na Rower” to nasza propozycja dla Ciebie.

Wolisz błogi relaks?

Odpocznij poza weekendem! Delektuj się ciszą i pięknem przyrody. Zadbaj o swoje samopoczucie i lepszy sen. Zrelaksuj się w SPA i skorzystaj z programu wellness szytego na miarę Twoich potrzeb. Zachwyć się widokiem na Jezioro Charzykowskie. Co na Ciebie czeka? Dwa noclegi w komfortowym pokoju z tarasem, doskonałe śniadania i obiadokolacje, koncert mis i gongów tybetańskich w grocie solnej, leżakowanie w sianie w Strefie poza Stresem VIP, indywidualny seans hydroterapii, serwis dobrego snu, codzienna gimnastyka i filiżanka popołudniowej aromatycznej kawy.

To jest Twój czas. Wykorzystaj go. Zadbaj o siebie, swoją kondycję i lepsze samopoczucie.

Czekamy na Ciebie w Notera Hotel SPA:)

Skontaktuj się z nami:
tel. +48 52 336 06 00
E-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X