Pomysł na prezent last minute? Podaruj voucher do Notera Hotel SPA!

Pomysł na prezent last minute? Podaruj voucher do Notera Hotel SPA!

Pamiętasz ten moment, gdy otwierałeś prezent idealny? Ten czas oczekiwania, niespodziankę i wielką radość? Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. To doskonały czas, by sprawić przyjemność bliskiej Ci osobie.

Jak wybrać prezent idealny?

Zastawiasz się jak wybrać prezent idealny? Do Świąt pozostało coraz mniej czasu, a Ty nadal szukasz inspiracji? Brakuje Ci pomysłów? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Voucher do Notera Hotel SPA to pomysł na prezent idealny! Możesz wybrać voucher kwotowy do wykorzystania na dowolne usługi w hotelu. Wówczas, to osoba obdarowana sama decyduje, co wybierze z szerokiej oferty hotelu. Wszyscy lubimy niespodzianki, ale kochamy też możliwość wyboru. Właśnie dlatego vouchery kwotowe są pomysłem na prezent doskonały! Jeśli jednak bardzo dobrze znasz preferencje osoby, którą pragniesz obdarować, możesz wybrać zakup vouchera na konkretne usługi. Relaksujący rytuał SPA, romantyczna kolacja, a może weekend w hotelu nad jeziorem?

Ty decydujesz!

Kupując voucher na prezent do Notera Hotel SPA możesz zdecydować jakie usługi będzie obejmował voucher lub pozostawić wybór osobie obdarowanej. Zabieg w SPA, kolacja w restauracji, czy weekend w hotelu… Nie wiesz co sprawiłoby największą przyjemność osobie obdarowanej? Zamów voucher kwotowy do wykorzystania na dowolne usługi w hotelu!

Z nami zyskujesz więcej!

Przy zakupie vouchera kwotowego bezpośrednio w Notera Hotel SPA zyskujesz dodatkowo 15% jego wartości od nas w prezencie. Spiesz się oferta obowiązuje tylko do 23 grudnia 2020 roku.

Jak kupić voucher na prezent?

Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością doradzimy i pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.
Nie czekaj do ostatniej chwili – zamów już dziś – tel. +48 52 336 06 00, e-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X