Notera Hotel SPA - prawdziwy raj dla dzieci 



Notera Hotel SPA – prawdziwy raj dla dzieci 

Planujesz wypoczynek z dzieckiem? Nadal szukasz miejsca, które zapewni moc atrakcji dla Ciebie i Twojej rodziny? Notera Hotel SPA to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi! Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, by zapewnić Tobie i Twoim dzieciom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Co na Was czeka?

Dobra zabawa przede wszystkim!

W Notera Hotel SPA łączymy doskonałą zabawę z elementami edukacyjnymi. Na najmłodszych Gości czeka pokój zabaw pełen zabawek i gier edukacyjnych. Tu z powodzeniem możecie bawić się w sklep, kuchnię lub odwiedzić warsztat mechanika.

W Strefie Kreatywności pobudzamy Waszą wyobraźnię. Przestrzeń ta, została wypełniona klockami XXL, z których możecie budować co tylko zapragniecie. Warsztat, sklep, dom, kryjówka, a może most? Nasi Goście niezmiennie zaskakują nas swoimi pomysłami:)

Lubicie odkrywać nowe technologie? Z pewnością zachwyci Was interaktywna podłoga edukacyjna z grami dostosowanymi do różnych grup wiekowych.

A możecie chcecie spróbować swoich sił w grach retro, które doskonale pamiętają Wasi rodzicie? Odwiedźcie Strefę Gier XXL – tu czekają szachy, gra w klasy, lub w chińczyka.

W Strefie Rekreacji możecie wybrać bowling, tenis stołowy, piłkarzyki, bilard lub playstation.

Jedno jest pewne – w Notera Hotel SPA nuda Wam nie grozi:)


Dla małych odkrywców – warsztaty ogrodowe!

Czy wiesz, że Notera Hotel SPA jest miejscem, w którym dbamy o środowisko naturalne we wszystkich aspektach prowadzonej działaności? Wierzymy, w pozytywne efekty edukacji proekologicznej od najmłodszych lat. Właśnie dlatego stworzyliśmy eko warsztaty ogrodnicze dla dzieci! W naszym hotelowym ogródku uczymy jak sadzić i pielęgnować rośliny, zioła i warzywa.

Relaks w SPA

Akademia Wellness to nasz autorski program adresowany do najmłodszych Gości. W trakcie zajęć dowiesz się jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać ze SPA. Na dzieci czeka basen płytki ze zjeżdżalnią, prowadzona jest nauka pływania i zabawy na basenie dla najmłodszych. Nad wszystkim czuwa doświadczony ratownik. Chcesz, by Twoje pociechy odkryły magię SPA? Bąbelkowa kąpiel, czekoladowy masaż pleców, czy paznokcie księżniczki to tylko niektóre z naszych propozycji.

Najważniejsza jest dobra zabawa!

W wybranych terminach czeka na Was program animacji – eko warsztaty, zabawy na basenie, warsztaty artystyczne, rodzinne saunowania, kino na poduchach i wiele innych atrakcji…

U nas zrealizujesz bon turystyczny

Wasze dzieci doskonale się bawią, a Wy relaksujcie się w SPA! Brzmi dobrze? Zapraszamy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!
tel.+48 52 336 06 00
e-mail hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X