Razem dla Natury  „Lepsze małe kroki dziś niż wielkie kiedyś”

Razem dla Natury „Lepsze małe kroki dziś niż wielkie kiedyś”

Potrzebujemy przyrody, aby żyć – czystego powietrza, lasu, nieskażonej wody. Codziennie każdy nasz wybór wpływa na to, jak natura radzi sobie dziś i jak będzie sobie radzić w przyszłości.
W Notera Hotel Spa chcemy dbać o naturę każdego dnia, wspólnie z naszymi Gośćmi. Poznaj nasz program „Gesty dla natury” i dołącz do nas, bo razem możemy dużo więcej!

Zastanów się, czy potrzebujesz

Dbamy o to, abyś wypoczywał komfortowo i z przyjemnością codziennie posprzątamy Twój pokój. Jeśli uznasz, że nie jest to konieczne, daj nam znać za pomocą zawieszki „Proszę nie przeszkadzać”. Razem oszczędzimy mnóstwo wody, detergentów i energii elektrycznej.

Zużywaj z umiarem

Możesz użyć ręcznik kilka razy? Dzięki Twojej decyzji do ścieków spłynie kilkadziesiąt litrów wody z detergentami mniej, a rzadsze transporty z pralni oszczędzą atmosferze sporo szkodliwych substancji.

Nie wylewaj

Zakręcasz wodę podczas mycia zębów i starasz się minimalizować jej zużycie pod prysznicem? Dzięki Tobie do ścieków spłynęło właśnie kilkadziesiąt litrów mniej bezcennego zasobu, jakim jest woda.

Wyłącz, gdy nie korzystasz

Wychodzisz z pokoju? Wyłącz klimatyzację i oświetlenie – każde ograniczenie niepotrzebnego zużycia energii w ciągu dnia daje wymierne korzyści środowisku każdego miesiąca!

Segreguj

Codziennie generujemy od kilkudziesięciu do prawie kilkuset kilogramów odpadów! Pomóż nam je segregować i zmniejszać ich objętość.

Wybieraj świadomie

Czy wiesz, że ponoć 1/3 żywności na świecie trafia do kosza? Jedz, to co lubisz i wybieraj to, na co masz ochotę – po to są bufety. Nie marnuj – wybieraj świadomie!

Nasze niewielkie gesty mają wielkie znaczenie!

Posty powiązane

X