Gwarancja najniższej ceny

Nordic Walking
W Notera Hotel SPA możesz wypożyczyć kije do Nordic Walking. Nordic Walking to sport dla każdego i doskonały sposób na zwiedzanie okolicy hotelu i Borów Tucholskich. Spacer z kijkami poprawia kondycję, odciąża stawy i wspomaga proces odchudzania. Podczas marszu używasz blisko 90% mięśni. Polecamy!
Wędkarstwo
Jezioro Charzykowskie to idealne miejsce na łowienie ryb. W jeziorze dominują szczupaki, leszcze, okonie i płocie. Wymagany jest własny sprzęt i zezwolenie na połów ryb w jeziorze Charzykowskim.
Piesze wycieczki
Park Narodowy Bory Tucholskie, Zaborski Park Krajobrazowy i jezioro Charzykowskie - czy może być lepsze miejsce na piesze wędrówki? Podziwiaj malownicze krajobrazy, przekonaj się jak pięknie jest w Borach Tucholskich.
Fitness Room
Podczas pobytu w Notera Hotel SPA warto zadbać o swoją kondycję. Z nowoczesnego Fitness Room możesz korzystać przez całą dobę. Zapraszamy też do skorzystania z indywidualnych zajęć z trenerem personalnym.
Basen
Lubisz pływać? Koniecznie skorzystaj z 17 metrowego basenu w Notera Hotel SPA! Urzekający widok na Jezioro Charzykowskie pozwoli Ci się w pełni zrelaksować.
Bowling
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi? W Notera Hotel SPA znajdziesz 2 profesjonalne tory bowlingowe.
Bilard
Historia gry w bilard sięga XV wieku. Nie ma lepszego pomysłu na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi.
X