Gwarancja najniższej ceny

Żeglarstwo
Już w okresie międzywojennym Jezioro Charzykowskie było znanym ośrodkiem żeglarskim. Latem odbywają się tu liczne imprezy żeglarskie m.in.: regaty i przegląd piosenki żeglarskiej. Wypożyczalnia żaglówek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu.
Spływy kajakowe
To doskonała forma aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Spływy kajakowe organizowane są na rzece Brda, która łączy Jezioro Charzykowskie z Jeziorem Karasińskim - Długim. Podczas spływu kajakowego możesz podziwiać malownicze krajobrazy, czaple, kormorany i żurawie.
Kitesurfing
Jezioro Charzykowskie stwarza idealne warunki do uprawiania kitesurfingu. Powierzchnia 1363,8 ha, silny wiatr i piękne widoki... Do uprawiania tej dyscypliny sportu niezbędny jest własny sprzęt.
Sporty wodne
Chcesz spędzić aktywnie czas? Latem najlepiej sprawdzą się sporty wodne! Kajaki, rowery wodne, windsurfing - wybierz najlepszą opcję dla siebie i spędź niezapomniane chwile nad jeziorem Charzykowskim!
Rowery
Bory Tucholskie to prawdziwy raj dla miłośników wycieczek rowerowych. Na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie została zaprojektowana "Kaszubska Marszruta". To trasy rowerowe o długości blisko 150 km. Trasy rowerowe są osłonięte od dróg wykorzystywanych przez samochody. Dzięki temu zapewniony jest najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarancja niezapomnianych widoków. W Notera Hotel SPA możesz wypożyczyć wysokiej klasy rowery i foteliki dziecięce.
Nordic Walking
W Notera Hotel SPA możesz wypożyczyć kije do Nordic Walking. Nordic Walking to sport dla każdego i doskonały sposób na zwiedzanie okolicy hotelu i Borów Tucholskich. Spacer z kijkami poprawia kondycję, odciąża stawy i wspomaga proces odchudzania. Podczas marszu używasz blisko 90% mięśni. Polecamy!
Badminton
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi? Wybierz badminton! Proste zasady gry i przyjacielska atmosfera z nutką rywalizacji to kwintesencja badmintona.
Jogging
Jogging, czyli bieg z prędkością 7-9 km na godzinę pozwala zachować doskonałą kondycję. Podczas treningu możesz spalić od 400 do 500 kcal, wzmacniasz układ odpornościowy i dbasz o ogólną sprawność organizmu. Malownicze tereny wokół Notera Hotel SPA - jezioro i lasy Parku Narodowego Bory Tucholskie to idealne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.
Wędkarstwo
Jezioro Charzykowskie to idealne miejsce na łowienie ryb. W jeziorze dominują szczupaki, leszcze, okonie i płocie. Wymagany jest własny sprzęt i zezwolenie na połów ryb w jeziorze Charzykowskim.
Piesze wycieczki
Park Narodowy Bory Tucholskie, Zaborski Park Krajobrazowy i jezioro Charzykowskie - czy może być lepsze miejsce na piesze wędrówki? Podziwiaj malownicze krajobrazy, przekonaj się jak pięknie jest w Borach Tucholskich.
Fitness Room
Podczas pobytu w Notera Hotel SPA warto zadbać o swoją kondycję. Z nowoczesnego Fitness Room możesz korzystać przez całą dobę. Zapraszamy też do skorzystania z indywidualnych zajęć z trenerem personalnym.
Basen
Lubisz pływać? Koniecznie skorzystaj z 17 metrowego basenu w Notera Hotel SPA! Urzekający widok na Jezioro Charzykowskie pozwoli Ci się w pełni zrelaksować.
Bowling
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi? W Notera Hotel SPA znajdziesz 2 profesjonalne tory bowlingowe.
Bilard
Historia gry w bilard sięga XV wieku. Nie ma lepszego pomysłu na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi.
X