Gwarancja najniższej ceny

Nordic Walking
W Notera Hotel SPA możesz wypożyczyć kije do Nordic Walking. Nordic Walking to sport dla każdego i doskonały sposób na zwiedzanie okolicy hotelu i Borów Tucholskich. Spacer z kijkami poprawia kondycję, odciąża stawy i wspomaga proces odchudzania. Podczas marszu używasz blisko 90% mięśni. Polecamy!
Jogging
Jogging, czyli bieg z prędkością 7-9 km na godzinę pozwala zachować doskonałą kondycję. Podczas treningu możesz spalić od 400 do 500 kcal, wzmacniasz układ odpornościowy i dbasz o ogólną sprawność organizmu. Malownicze tereny wokół Notera Hotel SPA - jezioro i lasy Parku Narodowego Bory Tucholskie to idealne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.
Wędkarstwo
Jezioro Charzykowskie to idealne miejsce na łowienie ryb. W jeziorze dominują szczupaki, leszcze, okonie i płocie. Wymagany jest własny sprzęt i zezwolenie na połów ryb w jeziorze Charzykowskim.
Piesze wycieczki
Park Narodowy Bory Tucholskie, Zaborski Park Krajobrazowy i jezioro Charzykowskie - czy może być lepsze miejsce na piesze wędrówki? Podziwiaj malownicze krajobrazy, przekonaj się jak pięknie jest w Borach Tucholskich.
Basen
Lubisz pływać? Koniecznie skorzystaj z 17 metrowego basenu w Notera Hotel SPA! Urzekający widok na Jezioro Charzykowskie pozwoli Ci się w pełni zrelaksować.
Bowling
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi? W Notera Hotel SPA znajdziesz 2 profesjonalne tory bowlingowe.
Bilard
Historia gry w bilard sięga XV wieku. Nie ma lepszego pomysłu na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi.
Narty biegowe
Zima w Borach Tucholskich? Zapraszamy do Notera Hotel SPA! W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu dostępna jest blisko 10 km trasa dla narciarzy biegowych. Trasa biegnie między Charzykowami a Małymi Swornegaciami. Do uprawiania tej dyscypliny sportu niezbędny jest własny sprzęt.
Bojery
Bojery, czyli żeglarstwo na pokrytym lodem jeziorze Charzykowskim to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Do uprawiania tej dyscypliny sportu niezbędny jest własny sprzęt.
X