RELAKS W SPA - JAK MAKSYMALNIE WYKORZYSTAĆ TEN CZAS?Relaks w SPA – jak maksymalnie wykorzystać ten czas?

Czy zdarza Ci się czuć się zestresowaną i zmęczoną? Każdy z nas potrzebuje czasu na relaks i wypoczynek, aby móc zregenerować siły i odzyskać energię. W takich chwilach warto skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje spa… najlepiej w Notera Hotel SPA!

Relaks w spa to nie tylko zabieg kosmetyczny czy masaż, to cały proces, który ma na celu odprężenie ciała i umysłu. Dzięki temu możesz poczuć się lepiej i zyskać chęć do dalszych działań.

W Notera Hotel SPA dbamy o atmosferę sprzyjającą błogiemu relaksowi. Podczas Twojego pobytu zapewnimy Ci maksymalny komfort i relaks. W hotelowym pokoju wyśpisz się, korzystając z naszego serwisu dobrego snu – ciepłych poduszeczek wypełnionych gryką lub pestkami wiśni, a rano obudzi Cię śpiew ptaków i urzekający widok na Jezioro Charzykowskie.

Muzyka relaksacyjna, aromaterapia i ziołowe napary  – to wszystko ma wpływ na Twój nastrój i pomoże Ci się wyciszyć.

W naszej Strefie poza Stresem, dostępnej wyłącznie dla osób dorosłych, będziesz mogła zrelaksować się w grocie solnej, biosaunie, wypoczywalni sienno-ziołowej i tężni solankowej.

Basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa i sauna infrared dostępne są dla Ciebie w Strefie SPA i Wellness.

Jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku? W programie pobytu znajdziesz zajęcia ruchowe z trenerem – m.in.: zdrowy kręgosłup, joga, aquaaerobic. Możesz też uprawiać jogging nad Jeziorem Charzykowskim lub wybrać się na Nordic Walking do lasu.

Po dniu pełnym wrażeń skorzystaj z jednego z naszych masaży – to najlepszy sposób na wyciszenie i odprężenie ciała. Gorąco polecamy autorski masaż by Notera. Masaż ten bazuje na 4 technikach masażu oraz głębokiego masażu dźwiękiem z oryginalnych tybetańskich mis dźwiękowych. Masaż jest delikatny, płynny i łagodny, a ruchy masażysty wykonywane są powoli i rytmicznie, co przynosi natychmiastowy efekt.

Wszystko to, po to, abyś czuła się jeszcze lepiej.

W Notera Hotel SPA możesz cieszyć się chwilą, poczuć pozytywną energię i błogi relaks. Przekonaj się sama!

 

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej:

Tel.: +48 52 336 06 00
E-mail: hotel@hotelnotera.pl

Posty powiązane

X