Wywiad z Managerem SPArozmowa z anną wojaczek, managerem spa

Jesteście ciekawi na co zwrócić uwagę wybierając hotel SPA? Co wyróżnia Notera Hotel SPA na tle innych obiektów i jakie zabiegi na zimę polecamy?
Przeczytajcie wywiad z Anną Wojaczek, Managerem SPA, w Notera Hotel SPA.

Jaka jest Twoja filozofia SPA?

Moja filozofia SPA to powrót do natury, bezpośredni kontakt z przyrodą, szeroko pojęty wellness i mindfulness. SPA ma tworzyć układankę, jak puzzle gdzie człowiek sam wybiera swoją drogę do odpoczynku i pełnej relaksacji, a my podajemy mu tyko wskazówki jak to osiągnąć.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Praca bez pasji według mnie nie ma sensu. Co ja lubię najbardziej w swojej pracy? – to jak zespół pracowników wzrasta i rozwija się, co przekłada się na efekty i zadowolenie naszych Gości.

Na co zwrócić uwagę wybierając hotel SPA?

Wybierając hotel SPA warto zwrócić uwagę na ofertę i zastanowić się, czy będzie ona odpowiednia dla mnie. Czy SPA oferuje mi coś więcej niż szablonowe zabiegi, które mogę wykonać w każdym gabinecie, czy są w danym obiekcie aktywności, które zapewnią mi relaks i pozwolą odpocząć,  czy będzie to oferta spersonalizowana właśnie dla mnie. Jaka jest infrastruktura miejsca i otoczenia.

Jak rozpoznać dobrze przygotowany program Wellness?

Program wellness musi być spójny. Zarówno pod względem SPA, zabiegów, dodatkowych aktywności, wyposażenia pokoi, jak i menu serwowanego w restauracji. To trochę jak układanka, gdzie wszystkie elementy muszą do siebie pasować, by tworzyć jedną całość.

Co wyróżnia Notera Hotel SPA na tle innych obiektów?

Notera Hotel SPA to przede wszystkim bardzo szeroko rozumiany wellness, program świadomego bycia tu i teraz, gdzie na pierwszym miejscu stawiane jest dobre samopoczucie gości. Można powiedzieć, że hotel wtopił się w otaczającą naturę i stał się jej integralną częścią. Wybierając hotel Notera świadomie stawiamy na przeżycie głębokiej relaksacji i odpoczynku w SPA. Cały plan dnia jest  temu  podporządkowany. Poza ofertą naturalnych i rzadko spotykanych zabiegów w SPA  wchodzimy w mistyczny  świat saun, ceremonii i rytuałów saunowych, głębokich relaksacji w Strefie Poza Stresem, floatacji podczas sesji w basenie floatingowym, treningów autogennych. Dodatkowe aktywności dnia  takie jak bloki fitness, medytacja, joga, taniec spontaniczny, praca z ciałem, zajęcia uważności, TAI Chi, czy relaksacja w chustach do fly jogi oraz koncerty dźwięków duszy – mis i gongów tybetańskich pozwalają osiągnąć stan pełnego relaksu. Każdy dzień to inna opowieść zbliżająca naszych Gości do przeżywania i bycia właśnie tu i teraz.

Jakie zabiegi szczególnie polecasz zimą?

Zima to doskonały okres na wszelkiego rodzaju zabiegi, które poprawiają nasze samopoczucie i ogrzewają ciało. Szczególnie polecam ceremonię saunową ,,szałas potów”, która oczyszcza ciało z toksyn oraz relaksuje umysł. Następnie warto poddać się rozgrzewającym rytuałom pielęgnacyjnym. Polecam ceremonię soli i ognia, która stanowi niesamowite doznania wyższego stopnia – ciepły peeling ciała z chłodzącą soczystą pomarańczą, masaż gorącymi solnymi kamieniami i przyjemnie rozgrzewający okład na plecy z użyciem prawdziwego ognia. Dla mniej odważnych polecam rytuał rokitnikowy: kąpiel stóp w pomarańczach, rokitnikowy peeling ciała i głęboko relaksujący masaż ciepłą oliwą. Uczta dla ciała i rozkosz dla zmysłów, a do tego  filiżanka gorącej czekolady z orzechami i żurawiną.

Dla osób, które uważają , że zima to doskonały moment, aby przygotować się do lata, polecam serie indywidualnych zabiegów ujędrniających i liftingujących skórę zarówno cerę jak i ciało z serii lifting, slim & fit.

Posty powiązane

X